середа, 1 листопада 2023 р.

ЕКСКУРСІЯ НА ВИРОБНИЦТВО

17.10.2023р. у здобувачів освіти ДЗ Старокостянтинівського аграрно-промислового ліцею була можливість розпочати виробниче навчання в умовах виробництва з екскурсії на ТОВ МЕГАТЕКС ІНДАСТРІАЛ (Акумуляторний завод).

Це завод, який має досить важку історію створення, але незважаючи ні на що керівництво і досі не залишає " своїх в біді", адже нещодавно вони евакуювали вцілілу частину виробництва з Костянтинівки.

Завод спеціалізується на Виробництво свинцю, цинку й олова, Виробництво батарей і акумуляторів, Оптова торгівля металами та металевими рудами, Вантажний автомобільний транспорт і ще багато інших напрямків.

Щиро дякуємо організаторам заводу за чудову екскурсію на якій ми за короткий час пройшли всі етапи виробництва, а здобувачам освіти групи 103 і 209 за активність, кмітливість, допитливість.

ВИ НАЙКРАЩІ!

P.S. оскільки на заводі обмежена фото та відеозйомка, то фоток мало, але все ж таки нам дозволили зробити загальне фото)Немає коментарів:

Дописати коментар

ДУАЛЬНА ФОРМА НАВЧАННЯ

 Дуальна форма навчання для здобувачів професійної освіти – це спосіб навчання, за яким теоретичний матеріал опановується в закладі з виклад...